Δευτέρα, 7 Νοεμβρίου 2011

ΝΕΑ ΣΥΝΘΕΣΗ Δ.Σ. ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΕΣ ΤΗΣ ΕΤΙΤΑ

Ανακοίνωση της Ένωσης Τεχνικών Ιδιωτικής Τηλεόρασης Αττικής:
"Σας ενημερώνουμε ότι μετά την συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου της Ένωσής μας, την Κυριακή 6 Νοεμβρίου 2011 και μετά από τις αρχαιρεσίες της 3ης και 4ης Νοεμβρίου 2011, η νέα σύνθεση του Διοικητικού Συμβουλίου έχει ως εξής:


ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΝΙΚΟΣ ΣΠΥΡΕΑΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΑΝΩΛΗΣ ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ
ΤΑΜΙΑΣ: ΑΚΡΙΒΗ ΚΥΡΙΚΟΥ
ΕΦΟΡΟΣ: ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ

ΜΕΛΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΙΦΕΡΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ
ΑΝΕΣΤΗΣ ΜΟΥΤΑΦΗΣ


ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΑΡΧΑΙΡΕΣΙΩΝ 2011

Αθήνα, 5 Νοεμβρίου 2011
Αριθ. Πρωτ: 1423

ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ ΠΡΑΚΤΙΚΟΥ ΕΚΛΟΓΩΝ 2011

«….. Με βάση το τηρηθέν Πρωτόκολλο ψηφοφορίας
Α) για την εκλογή Διοικητικού Συμβουλίου βρέθηκαν 455 φάκελοι, δηλαδή όσοι και οι ψηφίσαντες εκ των οποίων 430 έγκυρα, 19 άκυρα και 6 λευκά.
Β) για την εκλογή Ελεγκτικής Επιτροπής βρέθηκαν 451 φάκελοι, εκ των οποίων 401 έγκυρα, 6 άκυρα, και 45 λευκά.
Γ) για την εκλογή Γραμματείας Πολιτιστικού βρέθηκαν 452 φάκελοι, εκ των οποίων 406 έγκυρα, 6 άκυρα και 40 λευκά.
Δ) για την εκλογή Αντιπροσώπων στην Π Ο Σ Π Ε Ρ Τ βρέθηκαν 455 φάκελοι, δηλαδή όσοι και οι ψηφίσαντες, εκ των οποίων 438 έγκυρα, 11 άκυρα και 6 λευκά.
Ε) για την εκλογή Αντιπροσώπων στο Ε Κ Α βρέθηκαν 453 φάκελοι, εκ των οποίων 434 έγκυρα, 9 άκυρα και 10 λευκά.
ΣΤ) για την εκλογή εργασιακών εκπροσώπων βρέθηκαν 425 φάκελοι
Ήτοι: για εκλογή εργασιακού εκπροσώπου στον τηλεοπτικό σταθμό ALPHA, 56 φάκελοι
για εκλογή εργασιακού εκπροσώπου στον τηλεοπτικό σταθμό ΑΝΤ1, 30 φάκελοι
για εκλογή εργασιακού εκπροσώπου στον τηλεοπτικό σταθμό STAR, 104 φάκελοι
για εκλογή εργασιακού εκπροσώπου στον τηλεοπτικό σταθμό 902, 15 φάκελοι
για εκλογή εργασιακού εκπροσώπου στον τηλεοπτικό σταθμό MEGA, 49 φάκελοι
για εκλογή εργασιακού εκπροσώπου στον τηλεοπτικό σταθμό ALTER, 126 φάκελοι
για εκλογή εργασιακού εκπροσώπου στον τηλεοπτικό σταθμό EXTRA 3, 8 φάκελοι
για εκλογή εργασιακού εκπροσώπου στον τηλεοπτικό σταθμό NOVA-FORTHNET, 5 φάκελοι
βρέθηκαν επίσης 32 άκυρα και 0 λευκά.

Αφού έγινε η καταμέτρηση των ψηφοδελτίων έλαβαν:
ΕΝΙΑΙΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ
Για το Διοικητικό Συμβούλιο 331 ψήφους
Για την Ελεγκτική Επιτροπή 324 ψήφους
Για την Γραμματεία Πολιτιστικού 320 ψήφους
Για την αντιπροσώπευση στην ΠΟΣΠΕΡΤ 351 ψήφους
Για την αντιπροσώπευση στο ΕΚΑ 341 ψήφους
ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
Για το Διοικητικό Συμβούλιο 99 ψήφους
Για την Ελεγκτική Επιτροπή 77 ψήφους
Για την Γραμματεία Πολιτιστικού 86 ψήφους
Για την αντιπροσώπευση στην ΠΟΣΠΕΡΤ 87 ψήφους
Για την αντιπροσώπευση στο ΕΚΑ 93 ψήφους

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΙΑΙΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ
ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11
ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 135
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 168
ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 89
ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 122
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ 23
ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ 243
ΜΑΓΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 84
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 196
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 92
ΡΟΥΒΙΟ-ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΛΟΣ 33
ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 216
ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΣ 222
ΤΡΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 89
ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 79
ΤΣΟΥΚΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 101

ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΑΙΔΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 10
ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 38
ΓΚΕΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 14
ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 16
ΓΡΥΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8
ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 60
ΘΕΛΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 9
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12
ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΣ 9
ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 6
ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 35
ΚΟΥΡΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 12
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 28
ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 67
ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 18
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 24
ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 16
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 3
ΤΟΥΝΤΑ ΔΑΝΑΗ 19
ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
Από ΤΟΝ ΕΝΙΑΙΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 231
ΜΠΕΤΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 152
ΣΙΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 155

Από ΤΗΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΔΑΝΑΛΗ ΒΡΙΣΗΙΣ 39
ΛΑΓΓΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 36
ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 25

Για ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ
Από ΕΝΙΑΙΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ
ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 148
ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 23
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ 25
ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 85
ΣΙΔΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 12
Από ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΣΟΥΡΓΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 46
ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 33

ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΣΠΕΡΤ
Από ΕΝΙΑΙΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ
ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 92
ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 134
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 105
ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 90
ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 174
ΔΑΝΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 88
ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 236
ΚΑΜΑΡΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 86
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ 39
ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 79
ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ 229
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 173
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 115
ΜΠΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 103
ΜΠΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 149
ΡΟΥΒΙΟ-ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΛΟΣ 34
ΣΑΛΜΗΝ ΒΑΛΕΡΙΟΣ 82
ΣΙΜΑΤΟΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ 80
ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 229
ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 221
ΤΡΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 70
ΤΣΟΥΚΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 93
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 108
ΧΟΡΤΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 95
Από ΤΗΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΑΙΔΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 13
ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 30
ΓΚΕΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 15
ΓΡΥΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 14
ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 59
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12
ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΣ 11
ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 8
ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 16
ΚΟΥΡΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 17
ΚΟΨΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 14
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 22
ΛΑΓΓΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 31
ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 62
ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 16
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 36
ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 26
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 5
ΤΟΥΝΤΑ ΔΑΝΑΗ 18
ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 16

ΓΙΑ ΤΟ Ε.Κ.Α.
Από ΕΝΙΑΙΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ
ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45
ΔΑΝΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 92
ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 254
ΚΑΜΑΡΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 88
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ 10
ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ 165
ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 169
ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 52
ΡΟΥΒΙΟ-ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΛΟΣ 25
ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 214
ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 148
ΤΡΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 67


Από ΤΗΝ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
ΑΪΔΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 10
ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 28
ΓΚΕΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 11
ΓΡΥΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5
ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 52
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5
ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΣ 6
ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 3
ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 24
ΚΟΥΡΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 9
ΚΟΨΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 8
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 20
ΛΑΓΓΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 23
ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 60
ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 18
ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 11
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 4
ΤΟΥΝΤΑ ΔΑΝΑΗ 9
ΤΣΑΝΤΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 4
ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ 8

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ
ALPHA
ΖΑΠΟΥΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 13
ΚΑΡΤΕΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 12
ΠΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 31

ΑΝΤ1
ΓΡΟΥΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 7
ΚΟΤΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21

STAR
ΔΑΝΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 32

902
ΚΟΨΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 9

MEGA
ΞΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 32

ALTER
ΧΟΡΤΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 89

EXTRA 3
ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ 5

NOVA-FORTHNET
ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (9 έδρες) εκλέγονται:
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ
2. ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3. ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6. ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
7. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
9. ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. ΤΣΟΥΚΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3. ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
4. ΤΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5. ΜΑΓΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
7. ΡΟΥΒΙΟ-ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΛΟΣ
8. ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
9. ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ (έδρες 3)
ΤΑΚΤΙΚΟΙ
1. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2. ΣΙΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3. ΔΑΝΑΛΗ ΒΡΙΣΗΙΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. ΜΠΕΤΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
2. ΛΑΓΓΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ (έδρα 1) εκλέγεται:
ΤΑΚΤΙΚΗ:
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΙΚΟΣ:
ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΣΠΕΡΤ (έδρες 19) εκλέγονται:
ΤΑΚΤΙΚΟΙ:
1. ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2. ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ
3. ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
4. ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
5. ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
6. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
7. ΜΠΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
8. ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
9. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10. ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
11. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12. ΜΠΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
13. ΧΟΡΤΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
14. ΤΣΟΥΚΝΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
15. ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
17. ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
18. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
19. ΛΑΓΓΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ
1. ΑΡΤΟΠΟΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΔΑΝΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
3. ΚΑΜΑΡΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΣΑΛΜΗΝ ΒΑΛΕΡΙΟΣ
5. ΣΙΜΑΤΟΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ
6. ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7. ΤΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8. ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ
9. ΡΟΥΒΙΟ-ΜΑΡΝΙΕΡΑΚΗΣ ΚΑΡΛΟΣ
10. ΑΠΕΙΡΑΝΘΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
11. ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
12. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13. ΤΟΥΝΤΑ ΔΑΝΑΗ

ΓΙΑ ΤΟ Ε.Κ.Α. (έδρες 6) εκλέγονται:
ΤΑΚΤΙΚΟΙ:
1. ΔΕΛΗΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2. ΣΚΕΠΕΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
3. ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
4. ΚΥΡΙΚΟΥ ΑΚΡΙΒΗ
5. ΣΠΥΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ:
1. ΔΑΝΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
2. ΚΑΜΑΡΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΤΡΙΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
4. ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
5. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6. ΔΑΛΕΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΕΚΛΕΓΟΝΤΑΙ:
ALPHA: ΠΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΤ1: ΚΟΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
STAR: ΔΑΝΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
902: ΚΟΨΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
MEGA: ΞΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ALTER: ΧΟΡΤΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
EXTRA 3: ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΕΛΕΝΗ
NOVA FORTHNET: ΑΙΤΙΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Σημειώνεται ότι η εκλογή διεξήχθη ομαλά.
Το παρόν πρακτικό αφού διαβάστηκε και βεβαιώθηκε υπογράφηκε από την Εφορευτική Επιτροπή.

H ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΑΓΙΑΚΟΥ
ΣΠΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΙΑΔΗΣ
ΝΙΚΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΝΑΡΤΩΝΤΑΙ ME ΜΙΚΡΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΛΕΓΧΟΥ